Корзина
30 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

О нас

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Органічні продукти харчування - це органічні, натуральні, екологічно чисті і безпечні продукти харчування з природним терміном зберігання, вирощені і приготовлені без використання будь-якого роду хімікатів, генномодифікованих  компонентів, пестицидів, мінеральних добрив, різного роду консервантів, антиоксидантів, ароматизаторів, стабілізаторів, барвників та інших добавок штучного походження.

При цьому органічна продукція належним чином маркується. На етикетці повинен бути нанесений відповідний логотип, а також інформація про відповідний орган сертифікації.

На підприємстві ОРА "Агро-еко", що розташоване у місті Дрогобич Львівської області, багато років вирощують пряні трави та увесь весняно-літній асортимент квітів. 

На території підприємтва буяють пряні трави – усі види бизиліку, гірчичний салат, рукола, розмарин, фенхель, орегано, тим`ян, майоран, естрагон, м`ята, меліса. Чого там тільки немає! І усе цвете та пахне.

Тут вирощуються помідори та огірки, консервуються овочі за домашніми рецептами, готуються варення та компоти. 

Огірки та помідори квашені, мариновані, квашена капуста, черрі з корнішончиками або з огірками, різаними пластерками, різноманітні компоти – усе, що дома робить господиня задля улюбленої родини, вкладаючи душу на серце, роблять співробітники ОРА "Агро-еко" для улюблених споживачів. 

А керує процесом пані Оксана, яка вже не перший рік віддає справі усю себе.ОРА АГРО-ЕКО - вибір здоров'я 

Інтернет-магазин ОРА АГРО-ЕКО, створений ентузіастом правильного харчування. Він був глибоко обурений тим вибором неякісної та шкідливої їжі, представленим в супермаркетах. Саме ця обставина підстьобнуло його до створення проекту, повністю заснованого на продажі натуральних і корисних продуктів. Ідея сподобалася покупцям: вони оцінили не тільки широкий асортимент товарів, але і комфорт здійснення покупок. Доставка натуральних продуктів - ось головна фішка компанії. 

Тільки натуральні продукти. Це головна ідея магазину, його філософія. Тут немає вигідних рекламних ходів: творець магазину залишає такі виверти на відкуп звичайним магазинам, по-справжньому піклуючись про покупців. 

Низькі ціни. ОРА АГРО-ЕКО безпосередньо співпрацює з хорошими провідними компаніями натуральної продукції, що дозволяє їй встановлювати мінімальні націнки на продукцію. Це подобається покупцями. 

Відповідальне ставлення. Основний принцип роботи інтернет-магазину - це чесність та відповідальне ставлення як до покупців, так і до постачальників продукції. 

Увага: низькі ціни! 

Сьогодні можна купити натуральні продукти за досить привабливими цінами з великого асортименту, представленого в крамниці. Діють акції, знижки, вигідні пропозиції.