Корзина
30 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

Зелена аптека

 

 

"Зелена аптека"  розпочала свою роботу на ринку України у 1998 році. 
В першу чергу вони зосередили свою увагу на якості обслуговування клієнтів, на широті асортименту пропонованих ліків та медичних товарів. На нашому сайті Ви зможете знайти необхідні Вам фітопрепарати.

Переваги Зеленої аптеки 

Орієнтація на покупця 

Головне завдання - задоволення потреб кожної людини в засобах лікування і профілактики захворювань. "Зелена аптека" піклується про здоров'я кожного відвідувача.

Гарантія якості 

"Зелена аптека" гарантує достовірність та якість фітопрепаратів: 
вся реалізована продукція сертифікована, має реєстрацію МОЗ України; 
чітко організована система внутрішнього контролю якості; 
сучасне обладнання забезпечує правильне зберігання лікарських засобів з урахуванням їх температурного, світлового та вологісного режиму зберігання. У торгових залах підтримуються оптимальні параметри мікроклімату; 
наявність електронної бази термінів придатності ліків дозволяє нам щодня здійснювати контроль термінів зберігання  препаратів. 

Професіоналізм 

Всі  співробітники "Зелена аптека" регулярно підвищують власну кваліфікацію, для того, щоб якісно Вас проконсультувати, допомогти зорієнтуватися у величезній різноманітності вітчизняних та імпортних препаратів, запропонувати широкий вибір предметів по догляду за хворими, всілякі гігієнічні товари, аптечну косметику.