Корзина
30 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

ТМ «Eco-olio»

ТМ «Eco-olio»

Олія ТМ «Eco-olio» – це 100% натуральна олія першого холодного віджиму. Олії виготовляються з високоякісної сировини без застосування хімічних речовин, без консервантів і барвників. Власна лабораторія контролює якість продукції на всіх етапах виробництва. Також наші олії проходять постійний контроль якості в провідних лабораторіях України та Європи та відповідають усім вітчизняним і зарубіжним стандартам. Наші олії проходять радіологічний контроль. На міжнародному дегустаційному конкурсі WorldFood Unkraine наші олії були нагороджені золотою медаллю.
Олії ТМ «Eco-olio» добре відомі на ринку України та представлені в багатьох магазинах натуральних продуктів і здорового харчування. Завдяки своїм корисним властивостям, високій якості та оптимальної вартості, олії ТМ «Eco-olio» є вибором багатьох людей, які піклуються про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких!
В асортименті цієї торгової марки олія льону ORGANIC та олія соняшникова ORGANIC, а також: олія льону, розторопші, амаранту, чорного кмину, гірчиці, конопель, кунжуту, волоського горіха і гарбуза. Олія розлита в пляшки з темного скла зі зручним дозатором і має захисний термоковпачок. Об’єм – 250 мл.