Корзина
30 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

ЗНАКИ ЯКОСТІ

 

organicЦей знак підтверджує що маркована ним продукція пройшла сертифікацію на відповідність вимогам, встановлених Постановою щодо органічного виробництва Ради ЄC № 834/2007 (колишня Постанова Ради ЄС № 2092/91) та додаткові постанови: Постанова Комісії ЄC № 889/2008; Постанова Комісії ЄC № 1235/2008).

2*

Оновлена версія знаку відповідності органічним стандартам Європейського Союзу, чинна з 24 березня 2010 року.

*

10

Цей знак підтверджує що маркована ним продукція пройшла сертифікацію на відповідність правилам, розроблених українською компанією «Органік стандарт» на базі європейських та міжнародних органічних стандартів.

*

11Цей знак з 2001 року є єдиним державним знаком якості у Німеччині, яким позначають продукти харчування, якість яких відповідає Постанові щодо органічного виробництва Ради ЄC № 834/2007 (колишня Постанова Ради ЄС № 2092/91) та додаткові постанови: Постанова Комісії ЄC № 889/2008; Постанова Комісії ЄC № 1235/2008).

12Знак відповідності міжнародним органічним стандартам АВ. Цей знак підтверджує що маркована ним продукція пройшла сертифікацію на відповідність вимогам, встановлених Постановою щодо органічного виробництва Ради ЄC № 834/2007 (колишня Постанова Ради ЄС № 2092/91) та додаткові постанови: Постанова Комісії ЄC № 889/2008; Постанова Комісії ЄC № 1235/2008) та правил розроблених французькою агенцією BIO на базі міжнародних органічних стандартів.

13

Знак відповідності міжнародним органічним стандартам ІСЕА. Цей знак підтверджує що маркована ним продукція пройшла сертифікацію на відповідність вимогам, встановлених Постановою щодо органічного виробництва Ради ЄC № 834/2007 (колишня Постанова Ради ЄС № 2092/91) та додаткові постанови: Постанова Комісії ЄC № 889/2008; Постанова Комісії ЄC № 1235/2008) та правил розроблених Інститутом органічної сертифікації та етики на базі міжнародних органічних стандартів.

*

eco_certОрганізація ECOCERT сертифікує продукцію, де як мінімум 95 % – це натуральні компоненти рослинного походження. Заборонені: продукти нафтохімії, парабени, штучні фарбники, продукти генетично модифіковані і тваринного походження.

Чітко регламентований процес вирощування рослин:

 • використовується насіння генетично незмінених рослин, вирощених на екологічно чистих плантаціях
 • встановлюється 2-3 річний термін конверсії для рослин
 • збагачення ґрунту відбувається тільки органічними добривами
 • при боротьбі  з шкідниками і бур’янами використовуються тільки механічні методи або їхні природні вороги, дозволяються окремі органічні не токсичні препарати.

За рівнем і строгістю вимог ECOCERT не має рівних у всьому світі!!!

Стандарт ECOCERT забороняє наступні види переробки: процеси хімічного синтезу (наприклад дезодорування), опромінення, іонізація, сульфування, використання генетичних маніпуляцій, ртуті, оксиду етилену, етокилування, видалення терпенів (дозволяються тільки технології з використанням водяної пари).

eco_garantie

.

Сертифікат ECO-GARANTIE є свідченням того, що продукція:

.

 • не містить генетично модифікованих організмів, продуктів нафтохімії, хімічно синтезовані компоненти
 • використовуються рослини і продукти тваринного походження з органічного землеробства (використання тільки органічних добрив)
 • мінеральна і рослинна сировина проходить детальний відбір
 • не тестується на тваринах
 • відмінно біорзкладається без шкоди для навколишнього середовища
 • не токсична по відношенню до водних рослин і тварин, не накопичується в організмі людини
 • методи виробництва без опромінення, з використанням екологічно чистої енергії, без викиду вуглекислого газу.

vegan.

Сетрификат Vegan – є показником того, що категорія органічних товарів не тільки не тестується на тваринах, але й не містить продуктів тваринного походження.

.

greenpeace.

Greenpeace Energy – електроенергія для поставляється організацією GREENPEACE. Електроенергія в теперішній час виробляється з відновлюваних джерел енергії: вітру, води, сонця.

.

prima_clima.

Prima-Klima – внаслідок  фінансової підтримки PRIMAKLIMA, продукція CO2-нейтральна. Для забезпечення своїх потреб в еренгії SODASAN фінансує відновлення лісних масивів, відповідної лісової території.

 

 

logo_headerNaTrue – сертифікат якості природної, натуральної косметики. Молодий на сьогоднішній день сертифікат, що знаходиться не етапі розробки. Тісно працюе з органами Євромкомісії та Радою Європи. Некомерційна організація відкрита для співпраці з виробними косметичної продукції. Її головна мета – це реальна оцінка якості товарів, розробка єдиного підходу до сертифікації та системи визначення якості в цілому у Европі.

***

bdihBDIH – сертифікацію проводить німецька Федерація Виробників фармацевтичних, косметичних, медичних товарів. На сьогоднішній день у Федерацію входить близоко 300 виробників. Критерії  оцінки якості косметичних засобів доволі серйозні. Сертифікація BDHI передбачає: максимальне використання продуктів рослинного (не модифікованих генетично) походження там де це можливо, продукція не тестується на тваринах, заборона використання будь-яких похідних нафти, забороняється використовувати синтетичні наповнювачі, стабілізатори, барвники, концерванти (використовуються тільки природнього походження), не використовується опромінення.

22***

Eco Control – незалежний німецький інститут сертифікації натуральної та органічної продукції (в тому числі органічної косметики). Експерти  Eco Control провіряють відповідність косметичної продукції критеріям якості та натуральності.

***

CoBDemeter –  пердбачає, що вирощування сільськогосподарської продукції ведеться виключно біо-динамічним шлахом, забороняється використання для одобрення грунтів та бородьби з шкідниками будь-яких хімікатів.

***

gmp- це система норм, правил і вказівок по відношенню виробництва лікрських засобів, медичних праладів, виробів діагностичного призначення, продуктів харчування, харчових добавок і активних компонентів. На відміну від процедури контроля якості шляхом дослідження вибіркових зразків таких продуктів, яка забезпечує придатність до використання тих самих взірців, стадарт GMP відображає цілісний пдхід і регулює і оцінює власне параметри виробництва і лабораторної перевірки.

biokontrol

1

–  Продукція  виготовляється згідно європейських стандартів і відповідає вимогам регулювань ЄС, що вступили в силу з 1 січня 2009 р. Виробництво прдукції   інспеткуєтсья і сертифікується поважною організацією добре відомою в ЄС – “Biokontroll Hungária Nonprofit Kft.” HU-ÖKO-01.