Корзина
29 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

Вперше предки сухих сніданків з'явилися в Америці в середині 19 століття. Це були пресовані висівки без добавок - не дуже смачно, зате корисно і дешево. Поступово стали розвиватися технології приготування пластівців, і сьогодні сухими сніданками називають зернові пластівці, готові до вживання, мюслі (суміші із зерна і добавок) або особливі снеки.

Мюслі роблять шляхом додавання до пластівців висушених шматочків фруктів, ягід, добавок шоколаду, меду, горіхів або джему. Снеками називають різного роду кульки, палички, подушечки або інші фігурні вироби зі злаків - рисові, кукурудзяні, житні або вівсяні. Їх зазвичай готують на пару під високим тиском, щоб у них залишалося багато вітамінів, необхідних людині мінеральних речовин і корисність.

Однак найчастіше сухі сніданки піддають додатковим видам обробки - обсмажують в маслі, підсушують, плющать, подрібнюють в борошно або обробляють ще якимось чином. Все це позначається на якості, складі і калорійності страви, а значить - і на кінцевій його корисності для здоров'я.

Мюслі, сухі сніданки Bio Planet

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

За детальною інформацією звертайтеся за телефонами:

+380932398646

+380683085314