Корзина
29 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!

Інулін - це вуглевод, який є енергетичним запасом рослини. Місце його «дислокації» - коріння і бульби деяких видів рослин. Будівельним матеріалом для інуліну служать залишки фруктози (згідно найбільш пізнім дослідженням, в нього входить 9 залишків фруктози).

В процесі гідролізу або ферментації під дією інулінази (є такий фермент в рослинах, що містять інулін), він повністю розпадається на фруктозу. З точки зору засвоєння організмом інулін відноситься до групи пребіотиків - речовин, які в верхніх відділах травної системи не засвоюються. Їх успішно переробляє мікрофлора товстого кишечника, отримуючи при цьому потужний стимул для свого розвитку.

Так вже розпорядилася природа, що особливу чутливість мають рецептори, що відповідають за розпізнавання солодкого смаку. Продукти, що містять сахарозу (чи цукор) любить основна маса людства, а особливо діти. Щоб надати солодкого смаку тим продуктам, які не містять в собі сахариди, людина почала витягати цукор з рослин, що містяться дисахариди у великій кількості (з цукрової тростини і цукрового буряка). Так в раціоні харчування з’явився білий рафінований цукор – продукт, про користь і шкоду якого продовжують сперечатися упродовж довгих років. У цукрі є захисники, які люблять цей продукт і говорять про те, що це найшвидший спосіб поповнити запаси енергії в організмі, опоненти стверджують, що цукор – виключно шкода, і називають його “білою смертю”, “солодкою отрутою” та ін.

Цукровий сироп стимулює вироблення інсуліну. Внаслідок цього утворюється речовина серотонін, який покращує самопочуття. Цукор в складі сиропу є джерелом енергії. Він містить корисну для організму глюкозу, а також є стимулятором вироблення інсуліну підшлунковою залозою. Внаслідок цих процесів виробляється серотонін, що впливають на відмінне самопочуття.

Цукор, інулін, сиропи Bio Planet

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

За детальною інформацією телефонуйте:

+380932398646 - Остап

+380683085314 - Роман