Корзина
30 отзывов
ПРОПОНУЄМО ШИРОКИЙ ВИБІР КВІТІВ ВІД ВИРОБНИКАКупити
+380
93
239-86-46
ОРА АГРО-ЕКО. Виробник ЕКО продуктів та Квітів!
Ялівець звичайний — це невисокий хвойний вічнозелений кущ від 1 до 3 метрів, або дерево висотою від 4 до 6-8, а іноді і до 12 метрів у висоту. Інші назви цієї рослини — верес, можевел, латинська — Juniperus communis. Належить ялівець до сімейства Кипарисових. Кора у нього сіро-коричнева, на молодих гілках — червоно-коричнева, листя — у вигляді зеленої хвої, плоди — невеликі шишечки, у вигляді круглих довгастих ягід, 5-9 мм в діаметрі, чорно-синього кольору, іноді з блакитним нальотом . Плоди мають слідкувати-пряний смак і своєрідний аромат.

Ялівці

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Ялівець – одна з найбільш популярних хвойних рослин у декоративному садівництві. З його допомогою прикрашають присадибні та паркові ділянки, вносять розмаїття до альпійських гірок та кам’янистих садів, створюють живоплоти та чудернацькі фігурні насадження, тло для інших рослин та цікаві акценти у композиціях. М’які гілки, сизі плоди та неповторний аромат хвої доповнюють його універсальність.

У природі налічується понад 70 різновидів ялівця, однак для декоративного використання можна купити ялівець всього 10-15 сортів, часом абсолютно не подібних одне на одного – карликові чи гігантські, голчасті чи з пухнастою чешуйчастою хвоєю, різноманітних відтінків та висоти. В нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати сорт, що якнайкраще пасуватиме до Вашої ділянки. Крім того, в нас Ви зможете купити формований ялівець, наприклад, колоновидний!

Додатковою перевагою для власників ялівця буде відсутність будь-яких вимог щодо ґрунту, гранично простий догляд та легкість формуючої обрізки.

 

Адаптовані вічнозелені красені не можуть дочекатись своїх нових власників! Чекаємо на Ваші дзвінки!